Online Randevu E-Sonuç
العربية العربية English English Türkçe Türkçe

Estetik Ünitesi (Dermo-Kozmetoloji)

Cildinizle ilgili yaşadığınız ve görsel açıdan sizi rahatsız eden sorunların en hızlı ve en uygun şekilde çözümlenmesi için en uygun kozmetik uygulamaları keşfetmemiz ve bu kozmetik uygulamaların sonuçlarının etkili olabilmesi için de uzman dermatologlarımız tarafından  hizmet almanız oldukça önemlidir. Kozmetoloji uygulamaları hem bedeninizi hem de sağlığınızın tamamını etkilemektedir. Bu yüzden konusunda uzman hekimlerimiz sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Kozmetoloji birimimiz, saç, deri ve tırnak sağlığıyla ilgili karşılaşılan sorunların tedavisi ve tamamen korunması için cilt sağlığı ve bakımına yönelik olarak yapılan tüm uygulamaları kapsamaktadır. Çalışmalarımızın tamamı  Dermatoloji bilimiyle beraber gelişmektedir. Çalışmabirimimiz, ciltteki kırışıklarının giderilmesi, ciltteki sarkmaların önüne geçilerek cildin daha genç ,canlı ve sağlıklı görünüme kavuşması, yaşlanmaya bağlı ortaya çıkan sorunlarda cildin hızlıca yenilenmesinin sağlanması, ciltte görünen leke ve derin izlerin tamamen yok edilmesi gibi cildi ilgilendiren çeşitli türdeki konularda kozmetik dermatoloji alanındaki modern uygulamalarla çözümleri en etkili şekilde sunmaktadır.

Kozmetoloji birimimiz, en güncel teknolojiyi kullanarak , yaşlanma karşıtı yöntemler, leke tedavileri, aşırı terleme tedavileri, cilt-deri bakımı, çeşitli türde mezoterapi yöntemlerini uygulayarak birçok faaliyette bulunmaktadır. Yaşlanma karşıtı yöntemler; botoks, kimyasal peeling yöntemi, tamp yöntemi ,dolgu ve rejüvenasyon faaliyetlerini içermektedir. Ayrıca deri bakımında ve cilt gençleştirmede özellikle fraksiyonel lazer, somon DNS gençlik aşısı, scarlet gibi yöntemlerin de uygulandığı Kozmetoloji birimimizde deri sağlığının korunması için hastalarımıza gerekli eğitimler uzman hekimlerimiz tarafından verilerek hastalara yol gösterici rehberlik faaliyetlerinde bulunmaktadır. Hastanın bilinçlendirilmesi ve bu konuda kendisine eğitim verilmesi cilt sağlığının korumasında ve ilerde ortaya çıkabilecek sorunların erken çözümünde önemli olmaktadır. Bazı durumlarda birden fazla yöntem birlikte uygulanır. Birden fazla uygulanan yöntemin doğru seçimi önemlidir. Seçim için bir çok faktör dikkate alınır.

Estetik Ünitesi (Dermo-Kozmetoloji)
TEDAVİLER

*

Kurumsal Özel Yenivizyon Tıp Merkezi Barış Mahallesi Suadiye Caddesi No: 148/A Yenimahalle
0(312) 335 4838